Darmowe konto i darmowa karta w Idea Banku

13:15 Mamamuffin 1 CommentsKonto bankowe absolutnie bez opłat to dziś rzadkość. Chociaż wiele banków kusi nas pięknie wyglądającym w reklamach i na plakatach 0 zł to, gdy przyjrzeć się bliżej okazuje się, że owa "darmowość" jest obwarowana pewnymi warunkami. Na przykład, żeby nie ponosić opłaty za konto, trzeba co miesiąc zapewnić na nie wpływ stałej kwoty. Albo, aby bank nie pobrał opłaty za kartę należy wykonać nią transakcje na określoną sumę. Pod pewnymi warunkami niekiedy może nam się to opłacić i nie sprawić większych problemów. Ale jeżeli nie chcemy mieć na głowie każdego miesiąca określonych przez bank wymogów, albo gdy nie jesteśmy ich w stanie spełniać konto za absolutne zero to najlepsze rozwiązanie. Zakładając Konto Idealne w Idea Banku nie poniesiemy opłat nie tylko za konto, czy kartę, ale też pewne dodatkowe usługi, które w innych bankach słono kosztują (np. szybki przelew do innego banku). Szczegółowo warunki tego konta przedstawiają się tak:

- brak opłat za otwarcie konta
- bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta
- 0 zł za przelewy, zarówno z konta on-line jak i z aplikacji mobilnej
- 0 zł za autoryzujące kody SMS (np. dla przelewów)
- 0 zł za wydanie karty płatniczej + brak opłat za taką kartę zarówno w miesiącu, jak i jakiejkolwiek opłaty rocznej
- 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju

Idea Bank: co to za bank? Jest to bank, który ma już długą historię funkcjonowania w naszym kraju. Powstał w 1991 roku. Jeśli wielu z nas o nim nie słyszało to zapewne dlatego, że specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze przedsiębiorców. Oprócz produktów finansowych Idea Bank oferuje również przedsiębiorcom usługi dodatkowe, takie jak: doradztwo w zakresie finansowania działalności, obsługi księgowej i sposobów inwestowania kapitału. Bank ten jest jednym z nowocześniejszych banków w Polsce. Ostatnio wyróżnił się wśród swojej konkurencji organizując sieć mobilnych wpłatomatów w kilkunastu miastach w kraju. Wszystkie środki zgromadzone w Idea Banku są objęte Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, co oznacza że w przypadku upadku banku zgromadzone pieniądze (do równowartości 100 tys. euro), zostaną zwrócone klientom.

Tu założysz Konto Idealne w Idea Bank on-line.

1 komentarz:

  1. 38 year-old Librarian Luce Kesey, hailing from Erin enjoys watching movies like Only Yesterday (Omohide poro poro) and Snowboarding. Took a trip to Rock-Hewn Churches of Ivanovo and drives a Ferrari 275 GTB Long ose Alloy. zbadaj strone

    OdpowiedzUsuń