Pierwsza czytanka dla noworodka

22:28 Mamamuffin 0 Comments

Czy wiesz, że...

Wzrok u niemowlaka to bardzo słabo rozwinięty zmysł. Ale mimo że aż 9 miesięcy spędził w brzuchu mamy, nie oznacza to, że nic zupełnie nie widzi. Maluszek dostrzega obrazki w kontrastowych kolorach, pod warunkiem że są białe i czarne oraz duże i wyraźne. Noworodek widzi dobrze przedmioty z odległości 20–30 cm. Lepiej widzi to, co znajduje się na obrzeżach pola widzenia, od tego, co ma w centrum. 

Mam dla Ciebie prezent. Oto zestaw przygotowanych przeze mnie pierwszych czytanek dla noworodka. Kliknij w link pod zdjęciem, by pobrać tą, która podoba Ci się najbardziej. 

Takie czytanki towarzyszyły mi i mojej Córeczce w naszych pierwszych wspólnych chwilach. Zapewniły nam wiele cudownych wrażeń, których życzę także i Tobie!

A jeśli zdecydujesz się pobrać czytankę bardzo proszę daj mi o tym znać poniżej klikając "Polub tę stronę" na Facebooku. Na prawdę bardzo się z tego ucieszę :)Aby pobrać czytankę kliknij w link umieszczony pod obrazkiem.

Na łące:


Kocham Cię:
Mały podróżnik:Puzzle:

 Pierwsza czytanka Puzzle

Zapraszam też do przeczytania wpisu pt. Wyprawka dla noworodka: 7 zaskakujących i bardzo praktycznych przedmiotów, o których być może nawet byś nie pomyślała...

0 komentarze: