100 zł za Konto Inteligo w Banku PKO BP

16:20 Unknown 1 Comments


Konto Inteligo, które znajdziemy w ofercie Banku PKO BP to jedno z bardziej atrakcyjnych rachunków osobistych oferowanych przez banki. Tym bardziej cieszy fakt, że przy okazji założenia tego konta w bardzo prosty sposób można otrzymać od banku premię w wysokości 100 zł. Co więcej, jeśli zdecydujemy się konto polecać dalej (osobom z rodziny, znajomym) bank zapłaci nam po 50 zł za każdego nowego klienta. Warto dodać, że osoba, której konto polecimy również dostanie 100 zł na start. Ja i mój mąż zarobiliśmy już w ten sposób 450 zł. Przy tej okazji zyskaliśmy wśród znajomych i rodziny godziwe miano ekspertów od bankowości, ale i łowców bankowych promocji :) Ta 14. już edycja promocji Inteligo jest aktualna do 29 stycznia 2018 r.

Jak zdobyć premię 100 zł?

- Po pierwsze: jeśli nie posiadasz jeszcze żadnego z kont Inteligo to złóż wniosek o takie konto on-line podając kod polecenia od obecnego klienta banku (możesz zdobyć go samodzielnie, albo skorzystać z naszego sprawdzonego już kodu, który uzyskasz uzupełniając formularz na końcu tego wpisu).

- Po drugie: składając wniosek pamiętaj, by wyrazić zgody na przekazywanie materiałów marketingowych przez PKO Bank Polski.

- Po trzecie: w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł oraz co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł.

I już. Pozostanie poczekać na wypłatę premii 100 zł.

Jak zarabiać dalej, czyli zdobywać po 50 zł za każde polecenie?

Konto Inteligo można polecać dalej zaraz po jego założeniu - tym razem podając własny kod polecenia (czyli numer telefonu, który podamy w banku jako nasz numer kontaktowy). Ale uwaga! Wcześniej trzeba pamiętać, by zarejestrować się na stronie promocji maminteligo.pl. Należy podać imię, nazwisko, adres e-mail, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego, który (koniecznie!) będzie zgodny z numerem zarejestrowanym w banku (przy umowie o konto). Potem pozostanie polecać i czekać na 50 zł. Dostaniemy je za każdym razem, gdy osoba którą zachęcimy do założenia konta faktycznie je założy i spełni te same warunki tj. wykona płatności kartą i przez aplikację IKO. Na szczęście zmoblilizowanie naszych znajomych do wywiązania się z warunków promocji nie będzie trudne. W końcu w rękawie będziemy mieli argument o czekających ich 100 zł nagrody od banku.

Konto Inteligo: co to jest? czy warto?

Jak wspomniałam na wstępie, jest to konto w ofercie Banku PKO BP. Pod warunkiem wykonywania co miesiąc płatności kartą na sumę co najmniej 100 zł każdego miesiąca jest całkowicie darmowe (w przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę w wysokości 4 zł miesięcznie). Szczegółowo zasady wyglądają tak:

0 zł za otwarcie konta
0 zł za prowadzenie konta (bez żadnych warunków do spełnienia)
0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej
0 zł za posiadanie karty płatniczej do konta (lub 4 zł - jeśli nie zrobimy wspomnianych wyżej płatności)
0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach PKO BP i BZ WBK
5 zł miesięcznie za pakiet potwierdzeń SMS o transakcjach na koncie (aby tej opłaty nie ponosić wystarczy po prostu pamiętać o wyłączeniu tej usługi na infolinii zaraz po założeniu konta)

Jeszcze mała uwaga. Jeśli zniechęca Was (lub kogokolwiek z Waszych znajomych) konieczność wykonywania co miesiąc płatności, by uniknąć opłaty 4 zł skorzystajcie z mojego sposobu. Po prostu po spełnieniu warunków promocji koniecznych do wypłaty premii 100 zł (czyli wydaniu kartą 200 zł w pierwszym miesiącu), można z karty śmiało zrezygnować. Bez żadnych konsekwencji. Wówczas konto będzie zupełnie bezpłatne.

Z Konta Inteligo w Banku PKO BP można bez żadnych kosztów i innych konsekwencji zrezygnować w każdym momencie. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli zrobimy to przed otrzymaniem premii 100 czy 50 zł, bank nam już jej w inny sposób nie wypłaci. Warto więc zdecydować się na ten krok dopiero, gdy wykorzystamy wszystkie opcje zarobienia na promocji.

Umowa o konto jest zawierana kurierem. To on przywiezie na wskazany adres (do domu lub pracy) umowę i kartę. Od razu po podpisaniu dokumentów konto będzie aktywne i będzie można spełniać warunki promocji.

Płatności po 100 zł miesięcznie należy wykonywać nie co miesiąc kalendarzowy, ale w miesięcznym okresie rozliczeniowym (który zaczyna się od dnia miesiąca, w którym konto zostało otwarte).

Tutaj złożysz wniosek o konto Inteligo. Pamiętaj o podaniu kodu polecenia. Nie masz go? Skorzystaj z mojego, który sprawdziliśmy już z mężem kilkukrotnie.

1 komentarz:

  1. fajna oferta, korzystam już jakiś czas i nie znalazłem lepszej

    OdpowiedzUsuń