Moneyback za płatności kartą kredytową Santander Consumer Banku

16:40 Unknown 0 Comments


Karta kredytowa Visa TurboKarta w Santander Consumer Banku wyróżnia się na tle ofert pozostałych banków tym, że daje regularny zwrot za płatności. Jego wysokość uzależniona jest od tego, gdzie kartą płacimy. I jak już sugeruje sama nazwa promocji "Zakupy do pełna", zyskać można tankując na stacjach paliw (najlepiej do pełna by zdobyć jak najwięcej zwrotu wynoszącego w tym przypadku 3%). Ale zwrot (choć już nieco niższy, bo na poziomie 1%) jest też naliczany za płatności kartą wykonywane w każdym innym miejscu (zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie). 

Warunkiem uzyskania zwrotu jest dokonanie i zaksięgowanie transakcji w danym okresie rozliczeniowym. Kartę trzeba też terminowo spłacić przynajmniej w zakresie spłaty kwoty minimalnej. Miesięcznie można uzyskać do 30 zł zwrotu. 

Opłata za kartę kredytową Visa TurboKarta wynosi 4,90 zł miesięcznie jeśli wybierzesz elektroniczny wyciąg) lub 5,90 zł (gdy preferujesz jego papierową formę). Warunkiem uniknięcia opłaty jest wykonanie w danym miesiącu płatności na sumę co najmniej 1 000 zł.

Tutaj złożysz wniosek o kartę.

0 komentarze: