Jak zyskać 100 zł w gotówce płacąc kartą przy okazji rodzinnych zakupów?

19:46 Unknown 2 Comments


Tak już się utarło w naszej rodzinie, że codzienne zakupy są domeną męskiej połowy. Udział Mamy Muffin w zaopatrywaniu domowej spiżarki najczęściej kończy się na przygotowaniu listy produktów, bez których dalsza egzystencja rodziny nie byłaby możliwa. Korzyści z tego faktu są liczne. Z zadowoloną i nie zmęczoną tachaniem siatek z zakupami Mamą na czele oczywiście. Ale nie można też pominąć zastrzyku gotówki, który dzięki zainteresowaniom Taty wpada co miesiąc w ten sposób do budżetu domowego. Tak, tak, wcale nie ma tu pomyłki. Posiadłem bowiem ciekawą umiejętność zarabiania przez wydawanie, o czym będę chciał od czasu do czasu podzielić się z Wami na tym blogu. Dziś jest ku temu pierwsza okazja. Ten wpis będzie o tym, jak zasilić budżet domowy kwotą 100 zł, przy okazji płacenia w sklepie kartą wydaną przez BZ WBK.

Od jakiegoś czasu jestem bacznym obserwatorem ofert, które serwują banki. Nigdy nie lubiłem przepłacać, a korzystając od czasu do czasu z promocji, które oferują banki na zakupach mogę wręcz zarabiać. 

Ta promocja jest już nieaktualna! Jeśli chcesz poznać dostępne w tej chwili sposoby zarabiania na bankach zajrzyj tutaj.

Wszystko dzięki temu, że na rynku bankowym jest duża konkurencja i każdy z banków walczy dziś o klienta. Niektóre z nich oferują wartościowe premie, czy nagrody w zamian za założenie konta i spełnienie kilku warunków. Przy okazji promocji, o której chcę wspomnieć dzisiaj, korzyści są nawet potrójne:

- 100 zł w kieszeni w zamian za otwarcie konta i 5 dowolnych płatności wykonanych otrzymaną kartą do konta (takich zrealizowanych przy okazji, w ramach codziennych zakupów)
- darmowe konto w banku (żadnych opłat za prowadzenie - i to lubię!)
- dodatkowe 4% na koncie osobistym dla oszczędności do 4 tys. zł (dobry powód, żeby zacząć oszczędzać, bo taki procent w dzisiejszych czasach to na prawdę dobry interes)
- zwolnienie z opłaty za kartę do konta (gwarantowane regulaminem promocji do 30.06.2017 r.)

Jest to więc propozycja zarówno dla tych, którzy szukają taniego konta osobistego, wysokiego oprocentowania, a także dodatkowego bonusu, czyli nagrody w kwocie 100 zł, którą zdobyć można łatwo i bez zobowiązań. No może poza jedną: konto trzeba utrzymać do 30 kwietnia 2016 r. bo wtedy zostanie wypłacona premia.Co zrobić by zarobić? Zasady są całkiem proste, można ująć je w kilku krokach, które trzeba wykonać w terminie od 20 stycznia 2016 roku do 16 lutego 2016 roku:

Krok nr 1: na stronie internetowej promocji zarejestrować się i założyć swój profil poprzez podanie adresu e-mail oraz imienia i nazwiska, 
Krok nr 2: potwierdzić rejestrację klikając w link umieszczony w wiadomości e-mail przesłanej na podany przy okazji rejestracji adres, 
Krok nr 3: po automatycznym przekierowaniu na stronę promocji w sposób podany w kroku poprzednim kliknąć aktywny link udostępniony na tej stronie (przekieruje on uczestnika na stronę serwisu partnera), 
Krok nr 4: wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu, 
Krok nr 5: wypełnić wniosek o Konto Godne Polecenia

Dalej pozostanie już wykazanie się odrobiną aktywności: 

Krok nr 6: do dnia 15 marca 2016 roku (włącznie) zawrzeć umowę o zamawiany produkt oraz wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub mobilną wydaną do konta lub płatności BLIK. "Przez płatność rozumie się transakcje wykonane przez Uczestnika promocji w Internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży, zaksięgowane na otwartym Koncie. Transakcja bankomatowa i przelew z konta nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane"

I to wszystko. Podsumowując wyżej opisane kroki, jeżeli po założeniu we wskazany sposób konta w BZ WBK uda nam się wyrobić we wskazanym terminie i wykonać 5 transakcji kartą, premia będzie nasza! To 100 zł zdobyte w stosunkowo prosty i przyjemny sposób, bo większość czynności można wykonać kliknięciem myszy a zakupy i tak robimy na potrzeby nasze rodzinnej spiżarni codziennie. Mogą być to zakupy spożywcze, o takie pewnie najprościej, ale nie tylko. Organizator promocji nie ogranicza nas zapisami regulaminu w tym zakresie.

Najpóźniej do 11 kwietnia 2016 r. organizator roześle maile informujące o spełnieniu warunków promocji i prawie do nagrody. Wtedy do 20 kwietnia będzie czas na uzupełnienie danych w panelu promocji - podanie numeru konta, na które nastąpi wypłata. Premię 100 zł organizator promocji przeleje do końca kwietnia 2016 r. Do uczestników promocji będzie należeć decyzja co z kontem zrobić dalej - zamknąć bez konsekwencji i bez kosztów, albo utrzymywać dalej, bo warunki na jakich prowadzone jest to konto są bardzo dobre. W standardzie to:

- 0 zł za otwarcie konta
- 0 zł za prowadzenie konta
- 0 zł za przelewy zlecane w bankowości elektronicznej 
- 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce

Aby te wszystkie promocyjne warunki Cię obowiązywały, pamiętaj by Konto Godne Polecenia otworzyć z dostępem do bankowości internetowej, a także o tym, że:
"Uczestnik może skorzystać z promocji cenowej w zakresie Karty, jeżeli w Okresie trwania Promocji zawrze z Bankiem umowę o Kartę do Konta oraz:
a. nie złoży sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
b. wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną"
Ja nie znajdę się już niestety w gronie szczęśliwców, którzy mają szansę na 100 zł w tej promocji (jest to bowiem opcja tylko dla nowych klientów, którzy nie mają umowy z bankiem od 15 sierpnia 2015 roku). Ja Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK założyłem w poprzedniej bardzo podobnej promocji.  Od tego momentu minęły dwa miesiące, więc trudno o opinie w oparciu o długoletnie doświadczenie, ale póki co jestem z oferty banku bardzo zadowolony. Faktycznie nic za konto, ani kartę nie płacę, odsetki naliczają się na koniec miesiąca i zawsze jest to "trochę" dodatkowych zaskórniaków. Bank posiada też bardzo czytelny interfejs bankowości elektronicznej, a aplikacja mobilna pozwala płacić za parkingi. 

Zarejestruj się w promocji - zyskaj 100 zł i 4% dla oszczędności

Być może to Cię również zainteresuje:

2 komentarze:

  1. 50 year old Environmental Specialist Rheta Borghese, hailing from Cowansville enjoys watching movies like "Craigslist Killer, The " and Hunting. Took a trip to Heritage of Mercury. Almadén and Idrija and drives a Ferrari 275 GTB Alloy. Kliknij po wiecej info

    OdpowiedzUsuń
  2. Korzystałaś z jakiegoś doradztwa, że masz takie informacje? Bo oszczędzanie, finanse i biznes to nie łatwa kwestia. I czy w wielu sytuacjach nie prościej byłoby jednak skorzystać sobie z doradztwa biznesowego? Wiem, że wiele osób się na nie decyduje z tego względu, że takie doradztwo każdemu może wiele zaoferować i przede wszystkim pomóc w najważniejszych kwestiach. Często firmy oferujące doradztwo podatkowe poszerzają swoje usługi o dodatki. Myślę, że jednak usługami można się zainteresować i wszystko sobie sprawdzić.

    OdpowiedzUsuń