Bankobranie: Darmowe konto i darmowa karta w Nest Banku

13:57 Mamamuffin 1 CommentsTu poznasz szczegóły propozycji darmowego konta od Nest Banku. Inne warte uwagi konta poznasz odwiedzając blog Bankobranie ™ Jeśli nie słyszeliście jeszcze o Nest Banku, to nawet nic dziwnego. To nowy bank, który pojawił się w końcu października 2016 roku. Co sprytniejsi klienci, o czym donosił blog Bankobranie bardzo na tym skorzystali, zwłaszcza w okresie wzmożonych przedświątecznych wydatków, bo w zamian za założenie konta można było otrzymać zupełnie za darmo bon do drogerii Rossmann. A te rozeszły się jak świeże bułeczki... w jeden weekend. Tyle wniosków złożyli wówczas o konto w tym banku Polacy. Było wśród nich wielu Czytelników bloga Bankobranie, którzy odpowiednio szybko zostali poinformowani o promocji. Ale to, że owa atrakcyjna promocja już jest nieaktywna nie znaczy, że konto w Nest Banku się nie opłaca. Wręcz przeciwnie. Bank dołączył do skromnego grona banków w Polsce, które nie pobierają żadnej opłaty od klientów za podstawowe usługi związane z prowadzeniem konta. Bez żadnych warunków, bo 0 zł za konto to częsta obietnica widniejąca na bilbordach lub w reklamach telewizyjnych. Niestety, gdy przyjrzymy się temu, co napisane małym druczkiem okazuje się, że nie zapłacimy za konto, czy kartę pod warunkiem np. wykonania co miesiąc określonej liczby transakcji, albo jeśli na nasze konto wpłynie w miesiącu kwota pewnej wysokości. Owszem, nawet posiadanie takiego konta może się opłacać, o czym piszę w innym miejscu na blogu, jak również piszemy na blogu Bankobranie. Ale konto w Nest Banku jest bezpłatne bezwarunkowo.


Bankobranie: Nest Bank


- brak opłat za otwarcie konta, co sprawia, że jest to jedno z najczęściej polecanych kont na blogu Bankobranie
- bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta
- 0 zł za dostęp do bankowości internetowej
- 0 zł za przelewy z konta on-line jak i z aplikacji mobilnej
- 0 zł za wydanie karty płatniczej + brak opłat za taką kartę zarówno w miesiącu, jak i jakiejkolwiek opłaty rocznej
- 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
- 0 zł za wypłaty typu cashback (czyli przy sklepowej kasie przy okazji zakupów, np. w Żabce lub Freshmarkecie)
- 0 zł za korzystanie ze wpłatomatów Euronetu

Nest Bank: co to za bank? Jak pisaliśmy w momencie jego uruchomienia na blogu Bankobranie, chociaż nazwa banku jest nowa, w rzeczywistości istnieje on już dawno na polskim rynku.  Powstał w wyniku połączenia BIZ Banku (z ofertą dla firm) oraz Banku Smart (bardzo nowoczesnego banku, działającego w Internecie). Nest Bank posiada sieć placówek stacjonarnych oraz oczywiście bankowość on-line. Nest Bank podlega polskim regulatorom, co oznacza że środki klientów zgromadzone w banku objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym (BFG) do równowartości 100 000 euro.


Sprawdź też inny polecany na blogu Bankobranie bank z atrakcyjnym kontem oszczędnościowym.

1 komentarz:

  1. 40 yr old Nuclear Power Engineer Kleon Sandland, hailing from Manitouwadge enjoys watching movies like "Swarm, The" and Rappelling. Took a trip to Birthplace of Jesus: Church of the Nativity and the Pilgrimage Route and drives a MX-6. wiecej

    OdpowiedzUsuń